učitel roku

Učitel roku 2017

Vážená paní ředitelko,

Vážený pane řediteli,

 

jak jsme Vás již informovali, v letošním roce opět proběhne u příležitosti Dne narození Jana Amose Komenského vyhlášení ankety "Učitel roku 2017". Vaše nominace do této ankety můžete zasílat do 28.2.2017 písemně nebo elektronicky na adresu Magistrátu města Olomouce, odboru školství, paní Daně Halové. Bližší informace jsou uvedeny v příloze.

Titul "Učitel roku 2017" bude předán na slavnostním setkání, které se letos uskuteční dne 28.3.2017 v Moravském divadle Olomouc. Během tohoto setkání bude udělen, stejně jako v loňském roce, také titul "Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2017".

Děti, mládež, rodiče, prarodiče, kamarádi a další občané města, ale také kolektivy či organizace mohou podávat do 28.2.2017 písemné nebo elektronické nominace na udělení tohoto titulu. Informace a formulář na nominaci Vám rovněž zasíláme v příloze a budou též vyvěšeny na webových stránkách města Olomouce a zveřejněny v únorovém čísle Olomouckých listů. Současně Vás prosíme o zveřejnění této ankety prostřednictvím Vaší školy.

 

Děkujeme za spolupráci.