» Loučení s deváťáky «

Konec června na naší škole už tradičně patří našim nejstarším žákům. Nastala chvíle, kdy se loučíme s deváťáky, pro které se uzavírá jedna velká kapitola. 

Naši absolventi si připravili závěrečnou řeč a prezentaci, ve které s humorem i nostalgií zavzpomínali na uplynulých 9 let. Poté přišel na řadu nejslavnostnější moment – šerpování. 

Vyvrcholení celého dne se odehrálo na školním hřišti, kde se sešla celá škola. Obzvlášť silný moment nastal, když se k deváťákům připojili naši prvňáčci, aby je symbolicky vyprovodili. Společně pak k obloze vypustili desítky balonků – symbol toho, jak naši deváťáci opouštějí bezpečné hnízdo a rozlétají se vstříc novým výzvám na středních školách. 

Milí deváťáci, přejeme vám na vaší další cestě životem hodně štěstí a úspěchů. Naše dveře pro vás zůstávají vždy otevřené! 

Online zápis
Online zápis do školy
Virtuální prohlídka